دانلود اپلیکیشن-پیش نویس

دانلود برنامه های نرم افزاری و اپلیکیشن های اندروید

تمامی برنامه های نرم افزاری و اپلیکیشن های اندروید که برای دانلود قرار داده شده است، نسخه اول این نرم افزارها بوده و در صورت نیاز نسخه های بالاتر این برنامه های نرم افزاری نیز موجود می باشد، در صورت تمایل به تغییرات در آیتم های این برنامه های نرم افزاری و یا قرار دادن نام و لوگوی شرکت و کسب و کارتان ، دسترسی به نسخه های بالاتر، لطفا از قسمت تماس با ما اعلام فرمائید تا نسخه های بالاتر و یا تغییراتی که مد نظر شما می باشد اعمال شده و لینک دانلود برای شما فعال گردد


برنامه نرم افزاری ثبت نام و ذخیره دیتا

این یک برنامه نرم افزاری تحت ویندوز بوده و این برنامه به صورت تک کاربر و تحت شبکه و حتی به صورت آنلاین قابل نصب و تنظیم می باشد. این برنامه به ویژه جهت آموزشگاهها که نیاز به ثبت نام دانش آموختگان و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و تهیه کارنامه دارند بسیار مفید می باشد.


برنامه نرم افزاری انبار

این یک برنامه نرم افزاری تحت ویندوز بوده و به صورت تک کاربر و تحت شبکه و حتی به صورت آنلاین قابل نصب و تنظیم می باشد. در این برنامه قابلیت تولید و پرینت بارکد برای تک تک اقلام موجود در انبار پیش بینی شده است. موجودی انبار بلافاصله پس از حذف و یا اضافه کالا قابل نمایش می باشد و امکان گزارش گیری در دوره های مختلف زمانی قابل تنظیم می باشد.

برنامه نرم افزاری انبار

MAC OS X, ZIP file, 120,4 MB

برنامه نرم افزاری انبار

Windows, ZIP file, 150,1 MB


برنامه اپلیکیشن اندروید

این برنامه اپلیکیشن جهت معرفی حرفه و کسب و کار طراحی شده است و امکان ارسال فایل و مسیر یابی با GPS در این برنامه پیش بینی گردیده است. امکان قرار دادن لوگو در صفحه اول این اپلیکیشن امکان پذیر می باشد.

اپلیکیشن اندروید

MAC OS X, ZIP file, 120,4 MB

اپلیکیشن اندروید

Windows, ZIP file, 150,1 MB


سفارش برنامه های نرم افزاری تحت ویندوز و اپلیکیشن اندروید

برنامه نرم افزاری ثبت نام و ذخیره دیتا

این برنامه نرم افزاری بر روی ویندوز نصب می گردد و به صورت تک کاربره و یا تحت شبکه قابل تنظیم می باشد.

همین حالا نصب کنید
برنامه انبار

این برنامه بر روی ویندوز نصب می گردد و قابلیت تولید و چاپ بارکد بر روی لیبل دارا می باشد.

همین حالا نصب کنید
اپلیکیشن اندروید جهت معرفی کسب و کار و تبلیغات

این اپلیکیشن بر روی انواع گوشی های اندروید قابل نصب و استفاده می باشد و جهت معرفی کسب و کار و تبلیغات با محتوای پیشنهادی خود شما تنظیم و کامل می گردد.

همین حالا نصب کنید
بازی اپلیکیشن اندروید بادکنک

این بازی بر روی انواع گوشی های اندروید قابل نصب و استفاده می باشد.

همین حالا نصب کنید

ابتدا دموی برنامه نرم افزاری و یا اپلیکیشن اندروید را نصب کنید و پس از تایید، نسخه نهایی را نصب و فعال کنید.

با تغییرات دلخواه آیتم های برنامه و نصب لوگوی کسب و کارتان در برنامه نرم افزاری، این برنامه را برای کسب و کار و حرفه خودتان سفارشی کنید.