دانلود برنامه های نرم افزاری و اپلیکیشن های اندروید

تمامی برنامه های نرم افزاری و اپلیکیشن های اندروید که برای دانلود قرار داده شده است، نسخه اول این نرم افزارها بوده و در صورت نیاز نسخه های بالاتر این برنامه های نرم افزاری نیز موجود می باشد، در صورت تمایل به تغییرات در آیتم های این برنامه های نرم افزاری و یا قرار دادن نام و لوگوی شرکت و کسب و کارتان ، دسترسی به نسخه های بالاتر، لطفا از قسمت تماس با ما اعلام فرمائید تا نسخه های بالاتر و یا تغییراتی که مد نظر شما می باشد اعمال شده و لینک دانلود برای شما فعال گردد


برنامه نرم افزاری ثبت نام و ذخیره دیتا

این یک برنامه نرم افزاری تحت ویندوز بوده و این برنامه به صورت تک کاربر و تحت شبکه و حتی به صورت آنلاین قابل نصب و تنظیم می باشد. این برنامه به ویژه جهت آموزشگاهها که نیاز به ثبت نام دانش آموختگان و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و تهیه کارنامه دارند بسیار مفید می باشد.


برنامه نرم افزاری انبار

این یک برنامه نرم افزاری تحت ویندوز بوده و به صورت تک کاربر و تحت شبکه و حتی به صورت آنلاین قابل نصب و تنظیم می باشد. در این برنامه قابلیت تولید و پرینت بارکد برای تک تک اقلام موجود در انبار پیش بینی شده است. موجودی انبار بلافاصله پس از حذف و یا اضافه کالا قابل نمایش می باشد و امکان گزارش گیری در دوره های مختلف زمانی قابل تنظیم می باشد.

برنامه نرم افزاری انبار

MAC OS X, ZIP file, 120,4 MB


برنامه اپلیکیشن اندروید

این برنامه اپلیکیشن جهت معرفی حرفه و کسب و کار طراحی شده است و امکان ارسال فایل و مسیر یابی با GPS در این برنامه پیش بینی گردیده است. امکان قرار دادن لوگو در صفحه اول این اپلیکیشن امکان پذیر می باشد.

اپلیکیشن اندروید

MAC OS X, ZIP file, 120,4 MB

دموی اپلیکیشن اندروید

Windows, ZIP file, 150,1 MB


سفارش برنامه های نرم افزاری تحت ویندوز و اپلیکیشن اندروید

برنامه نرم افزاری ثبت نام و ذخیره دیتا

این برنامه نرم افزاری بر روی ویندوز نصب می گردد و به صورت تک کاربره و یا تحت شبکه قابل تنظیم می باشد.

همین حالا نصب کنید
برنامه انبار

این برنامه بر روی ویندوز نصب می گردد و قابلیت تولید و چاپ بارکد بر روی لیبل دارا می باشد.

همین حالا نصب کنید
اپلیکیشن اندروید جهت معرفی کسب و کار و تبلیغات

این اپلیکیشن بر روی انواع گوشی های اندروید قابل نصب و استفاده می باشد و جهت معرفی کسب و کار و تبلیغات با محتوای پیشنهادی خود شما تنظیم و کامل می گردد.

همین حالا نصب کنید
بازی اپلیکیشن اندروید بادکنک

این بازی بر روی انواع گوشی های اندروید قابل نصب و استفاده می باشد.

همین حالا نصب کنید

ابتدا دموی برنامه نرم افزاری و یا اپلیکیشن اندروید را نصب کنید و پس از تایید، نسخه نهایی را نصب و فعال کنید.

با تغییرات دلخواه آیتم های برنامه و نصب لوگوی کسب و کارتان در برنامه نرم افزاری، این برنامه را برای کسب و کار و حرفه خودتان سفارشی کنید.

#پیج_اینستا #پیج_اینستاگرام #طراحی_برنامه_نرم_افزاری_انبار #طراحی_اپلیکیشن_موبایل #طراحی_اندروید #طراحی_پیج_اینستا #طراحی_پیج_اینستاگرام #طراحی_حرفه ای_پیج_اینستاگرام #طراحی_تخصصی_پیج #طراحی_اپلیکیشن_اندروید #طراحی_اپلیکیشن_موبایل #طراحی_اپلیکیشن #طراحی_برنامه #طراحی_سایت #طراحی_حرفه ای_سایت #طراحی_لوگو #سفارش_آنلاین_پروژه_برنامه نویسی #مشاور_برنامه نویسی #سفارش_پروژه #سفارش_پروژه_برنامه_نویسی #برنامه_نویس #barnamehnevisss #Barnamehnevisss #اپلیکیشن #اپلیکیشن_اندروید #اپلیکیشن_موبایل #برنامه_نرم_افزاری #برنامه_موبایل #سی_شارپ #برنامه_انبار #برنامه_حسابداری #برنامه_نویسی #ویژوال_استودیو #اندروید_استودیو #application #app #android #C# #visual_studio #SDK #دانلودSDK #دانلود_SDK_visual_studio #Software_developer #Warehouse_software_program #برنامه_پذیرش_و_جوابدهی #سی_شارپ_پیشرفته #سی_شارپ_مقدماتی #اندروید #مشاور_سیستمهای_مدیریت_کیفیت #برنامه_نویس_سیستم_های_مدیریت_کیفیت #دمو_برنامه_نرم افزاری #دمو_برنامه_نرم_افزاری_انبار #دمو_برنامه_نرم_افزاری_انبار_و_حسابداری #برنامه_انبار #برنامه_حسابداری #برنامه_انبار_و_حسابداری #برنامه_حسابداری_و_انبار #مشاور_برنامه نویسی #مشاور_برنامه_نویس #دمو #بهترین_طراح_سایت #بهترین_برنامه_نویس #بهترین_زبان_برنامه_نویسی #بهترین_غالب_سایت #بهترین_طراح_سایت #بهترین_زبان_برنامه_نویسی #بهترین_سایت #وردپرس #زبان_برنامه_نویسی_وردپرس #برنامه_نویسی_در_اصفهان #برنامه_نویس_اصفهان #بهترین_برنامه_نویس_اصفهان #بهترین_سایت_اصفهان #بهترین_اپلیکیشن_موبایل #بهترین_اپلیکیشن_اندروید #بهترین_برنامه_انبار #سی_شارپ #ویژوال_استودیو #پروژه_برنامه_نویسی_سی_شارپ #برنامه_نویسی_با_سی_شارپ #بازی #اپ_بازی #اپلیکیشن_بازی #بازی_اندروید #بازی_موبایل #دانلود_بازی #دانلود_اپ_بازی #دانلود_اپلیکیشن_بازی #دانلود_اپلیکیشن_بازی_موبایل #دانلود_اپ_اندروید #دانلود_اپلیکیشن #دانلود_اپ_آیفون #دانلود_آپلود #دانلود_اپلیکیشن_کاربردی